अर्को - खैरो वेल्क्रो आरामदायक खेल जुत्ता

- 7 % छुट

20,24 $

स्पष्ट
स्टक कोड: a00495-1 विभाग:

बयान

Kidy प्रेम यूरोपीय मापदण्डहरु मा तपाइँ को लागी सबै उत्पादनहरु परीक्षण र तपाइँ उत्पादनहरु कि यो पूर्ण भरोसा प्रदान गर्दछ। विशेष गरी, यो तपाइँ कुनै पनी उत्पादनहरु कि स्वास्थ्य र हाम्रा बच्चाहरु को लागी उपयुक्त छैन प्रदान गर्दैन।

Bu ürün Dinossi Türkiye Ekibi Tarafından Sevk Edilmektedir. Genellikle türkiye kullanıcılarımız için ertesi gün teslim edilmektedir.

उत्पाद गुणवत्ता जानकारी;

स्वास्थ्य परीक्षण स्थिति: भयो, स्वास्थ्यका लागि उपयुक्त।

उत्पादन स्थान: इङ्गल्याण्ड

गुणस्तर: युरोपियन मानक अनुरूप परीक्षण गरियो। उपयुक्त

उत्पादन विवरण:

Genç off-road gezginleri veya aile ile Pazar gezintileri için mükemmeldir. Bu ayakkabılarda kaymaz dayanıklı taban, dolgulu topuk ve ekstra konfor için OrthoLite® çoraplar bulunur. Ayakkabı uzmanlarımız tarafından gün boyu rahatlık ve şıklık için tasarlanan bu çok yönlü spor ayakkabı, kolay oturması için dokunarak ve kapatarak tasarlanmıştır. Daha fazla konfor için hafızalı köpük tabanlık ve dolgulu topuk. Gün onları nereye götürürse götürsün ayaklarının üzerinde durmaları için kaymaz tabanlarla tamamlandı. 3-8 bedenlerde iki kayış, 9-12 bedenlerde üç kayış bulunur. Tam ve yarım boyutlarda mevcuttur ve bazı tasarımlarda mükemmel uyum için hem standart (F) hem de geniş (G) genişlikte bağlantı parçaları mevcuttur.
माथिल्लो - अन्य सामग्रीहरू, अस्तर र मोजाहरू - कपडा, एकमात्र - अन्य सामग्रीहरू।
ध्यान: यो उत्पादन सीमित संख्या मा उत्पादन गरीन्छ। तपाइँ मात्र यो KidyLove मा पाउन सक्नुहुन्छ।

थप जानकारी

नम्बर छान्नुहोस्

सबै KidyLove उत्पादनहरू यूरोपियन मानकमा उत्पादन गरिन्छ।

आकार चार्ट:

सबै KidyLove उत्पादनहरु यूरोपीयन मापदण्ड मा उत्पादन गरीन्छ। तपाइँ तलको मापन अनुसार तपाइँको जुत्ता, चप्पल र चप्पल आकार छनौट गर्न सक्नुहुन्छ। यदि तपाईंलाई फुटको लम्बाई नाप्ने तरिका थाहा छैन भने यहाँ तपाईं हाम्रो खुट्टा लम्बाई मापन चार्ट क्लिक र डाउनलोड गर्न सक्नुहुन्छ र यसलाई प्रिन्ट गर्नुहोस् र मापन गर्नुहोस्।

तपाईंको फुट नम्बर:

Next - Gri Cırtcırtlı Rahat Spor Ayakkabı

कार्ट
स्पष्ट